10 правил життя Білла Гейтса, які підлітки, на його думку, ніколи не дізналися б у школі

 

Білл Гейс підкреслив, що щоденне навчання оптимізму і політкоректності формує покоління, далеке від реальності, а це неминуче призводить до невдач у дорослому світі.

Він виступив перед старшокласниками і назвав такі правила:

 

1. Світ очікує від тебе яких-небудь досягнень, перед тим як прийняти до уваги твоє відчуття власної гідності.

2 Дуже малоймовірно, що тобі почнуть платити 40 тисяч в рік відразу після закінчення школи. Ти не станеш віце-президентом компанії з лімузином і особистим шофером, поки ти не заслужиш цього.

3 Якщо ти думаєш, що твій вчитель строгий і вимогливий, - почекай знайомства зі своїм босом. На відміну від вчителя, кар'єра боса залежить від того, як ти справляєшся зі своїми завданнями.

4 Обсмажувати бургери в Макдоналдсі - не нижче твоєї гідності. Твої прадіди назвали б будь-яку - навіть таку - роботу «хорошим шансом».

5 Не поспішай звинувачувати у кожній своїй невдачі своїх батьків. Не ний і не носись зі своїми невдачами, вчися на них.

6 До твого народження твої батьки не були такими нецікавими людьми, якими вони здаються тобі зараз. Вони стали такими, заробляючи на твоє безтурботне дитинство.Тому, перед тим як вирушати «рятувати ліси Амазонки від знищення», спробуй для початку привести в порядок свою кімнату.

7 Твоя школа відмінила поділ на переможців і лузерів, життя - ні. У деяких школах припинили ставити погані оцінки і дозволили скільки завгодно разів здавати тест. Це не має ні найменшого відношення до того, що відбувається в реальному житті.

8 Життя не розділене на семестри, літніх канікул в ній не існує, і дуже мало роботодавців зацікавлені в тому, щоб допомогти тобі знайти твоє власне «я». Тобі доведеться робити це в твоє особисте час.

9. Не плутай реальне життя з тим, що показують по телевізору. У житті людям доводиться більшу частину часу проводити не в кав'ярні, а на робочому місці.

10. Підтримуй добрі стосунки з «ботаніками». Швидше за все, один з них колись стане твоїм начальником. 

 

Практичний психолог Регонального МОМ Центру                        Марія Дзюбинська