Програма транскордонного співробітництва ENI Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020

 

«Держави-члени Європейського Союзу вирішили пов’язати свої ноу-хау, ресурси та долі. Разом вони побудували зону стабільності, демократії та сталого розвитку, зберігаючи культурне різноманіття, толерантність та свободи особистості. Вони взяли на себе зобов’язання ділитися своїми досягненнями та цінностями з країнами та народами за їх межами "

SK UA CF MODE

"Обмін досвідом та побудова Центру муковісцидозу для забезпечення кращого догляду за хворими на муковісцидоз  в Івано-Франківській області України"

 

 

 

Коли: 04 липня 2023 року

Що: Робоча нарада проєктної групи

Де: Мережева платформа; Івано-Франківськ – Кошице (Словаччина)

 

Спеціальна нарада для обговорення фінансових питань проєкту. У зв’язку із воєнним станом в Україні виникли певні гострі проблеми проведення закупівель, над якими працюють обидві сторони.

 

 

Коли: 15 червня 2023 року

Що: Робоча нарада проєктної групи

Де: Мережева платформа; Івано-Франківськ – Кошице (Словаччина)

    Пріоритетним завдання на даний час вибрано роботу над Додатком 2 до Грантового договору. Необхідно провести його переклад та надіслати із усіма необхідними документами до Кабінету Міністрів України. Далі фінансові менеджери зможуть підготувати фактичний план закупівель. Кінцевий звіт необхідно подати до 31 серпня.

 

 

 

 

Коли: 18 травня 2023 року

Що: Відкриття модернізованого Центру муковісцидозу у Кошице

Де: Дитяча клінічна лікарня, Кошице, Словаччина

Команда фахівців з Івано-Франківська у складі Надії Фоменко, Ольги Фединської та Марії Кук відвідали визначну подію словацьких партнерів – відкриття Модернізованого Центру муковісцидозу в Кошице. Після офіційно частини була проведене екскурсія оновленими палатами для пацієнтів, а також організована культурна програма. Щиро радіємо за наших друзів!

 

 

 

Коли: 08 травня 2023 року

Що: Робоча нарада проєктної групи

Де: Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня, Івано-Франківськ, Україна

Представлено детальний перелік усіх закупівель згідно з проєктом. У зв’язку із внесенням певних змін, з’явилася можливість закупити ЕКГ-апарат для Центру муковісцидозу в Івано-Франківську. Словацькі колеги привезли запрошення на відкриття модернізованого Центру муковісцидозу в Кошице. Тренінг, проведений напередодні, відвідало 61 учасники.