Графік консультативного прийому в обласній дитячій консультативній поліклініці

АЛЕРГОЛОГІЯ

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця  № кабінету
Лупуляк Л.В. 8.30-13.27 8.30-13.27 8.30-13.27 8.30-13.27 8.30-13.27 4-й поверх
41 кабінет

ГЕМАТОЛОГІЯ

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця  № кабінету

Томащук Ю.С. - онколог

Мельничук Л.В.- гематолог

8.30-12-20

12:30-14:30

8.30-12-20

12:30-14:30

8.30-12-20

12:30-14:30

8.30-12-20

12:30-14:30

8.30-12-20

12:30-14:30

6-й поверх
65 кабінет


ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІЯ

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця  № кабінету
     Туркін Ю.В.
Експерт з дитячої
гастроентерології
 8.30-12.21 8.30-12.21 8.30-12.21 8.30-12.21 8.30-12.21 4-й поверх
42 кабінет

 

ІМУНОЛОГІЯ

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця  № кабінету

Бенько Г. С. 
8.30-11.48 8.30-11.48 8.30-11.48 8.30-11.48 8.30-11.48 6-й поверх
63 кабінет
Петрушка І.Я. 12.00-14.46 12.00-14.46 12.00-14.46 12.00-14.46 12.00-14.46 6-й поверх
63 кабінет

 

ДЕРМАТОЛОГІЯ

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця  № кабінету
Дитячий дерматолог
Гринюк С.М.   
12.30-14.30   12.30-14.30   12.30-14.30 2-й поверх
22 кабінет

 

ЕНДОКРИНОЛОГІЯ

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця  № кабінету

Зелінська Л.М.

08.30-14.47 08.30-14.47 08.30-14.47 08.30-14.47 08.30-14.47 6-й поверх
61 кабінет

КАРДІОЛОГІЯ

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця  № кабінету
 
Сушко І.В.  

12.30-16.21

12.30-16.21

08.30-12.20

12.30-16.21

08.30-12.20

6-й поверх
62 кабінет
Глухій В.П. 

08.30-12.20

08.30-12.20

12.30-16.20

08.30-12.20

12.30-16.20

6-й поверх
62 кабінет

НЕФРОЛОГІЯ

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця  № кабінету
Величкович Р.С. 12.30-14.09 12.30-14.09 12.30-14.09 12.30-14.09 12.30-14.09 5-й поверх
54 кабінет

Лесюк О.В.

8.30-12.21

8.30-12.21

8.30-12.21

8.30-12.21

8.30-12.21

5-й поверх
54 кабінет

НЕВРОЛОГІЯ

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця  № кабінету
Іваницька Н. 12.00-15.30 12.00-15.30 12.00-15.30 12.00-15.30 12.00-15.30 4-й поверх
45 кабінет
Дельва Л.В. 09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 4-й поверх
45 кабінет

ОТОЛАРИНГОЛОГІЯ

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця  № кабінету
Боюк М.В. 8.30-14.30 8.30-14.30   8.30-14.30   4-й поверх
43 кабінет
Чугайда І.І.     08.30-13.15   08.30-13.15 4-й поверх
43 кабінет

ОФТАЛЬМОЛОГІЯ

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця  № кабінету

Беник М. М.

10.00-13.18 10.00-13.18 10.00-13.18 10.00-13.18 10.00-13.18 5-й поверх
56 кабінет
Журавльова Л.Д. 8.30-12.20 8.30-12.20 8.30-12.20 8.30-12.20 8.30-12.20 5-й поверх
56 кабінет
             
Петришин М.М.
зав. КОЗД
8.30-16.42 8.30-16.42 8.30-16.42 8.30-16.42 8.30-16.42 5-й поверх
52 кабінет

 

ПУЛЬМОНОЛОГІЯ

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця  № кабінету
Шустакевич О.Д. 8.30-12.20 8.30-12.20 8.30-12.20 8.30-12.20 8.30-12.20 4-й поверх
42 кабінет

ПЕДІАТРІЯ

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця  № кабінету
Вірстюк Л.М. 9.00-10.26 9.00-10.26 9.00-10.26 9.00-10.26 9.00-10.26 3-й поверх
31 кабінет

Завгородня С.Б.

спеціаліст
з медико-санітарного
забезпечення дітей,
постраждалих внаслідок
аварії на ЧАЕС

10.30-13.49 10.30-13.49 10.30-13.49 10.30-13.49 10.30-13.49 3-й поверх
31 кабінет

ЦЕНТР СЛУХОМОВНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця  № кабінету

Василик В.В.

отоларинголог

8.30-11.48 8.30-11.48 8.30-11.48 8.30-11.48 8.30-11.48 7-й поверх
74 кабінет
Вутто М.Л.
лікар-сурдолог
8.30-15.36 8.30-15.36 8.30-15.36 8.30-15.36 8.30-15.36 7-й поверх
73 кабінет
Іваницька Н.М.
невролог
14.30-16.26 14.30-16.26 14.30-16.26 14.30-16.26 14.30-16.26 7-й поверх
73 кабінет
Смолінська Я. Б. 12:00-15:36 9.00-12.36 12:00-15:36 9.00-12.36 12:00-15:36 7-й поверх
72 кабінет
 

Середяк О. Є.

логопед

12.30-16.06 9.00-12.36 12.30-16.06 9.00-12.36 12.30-16.06 7-й поверх
71 кабінет

Новіцький М.Ю.

зав. ЦРДПМС 

8.30-16.42 8.30-16.42 8.30-16.42 8.30-16.42 8.30-16.42 7-й поверх
74 кабінет

ХІРУРГІЯ

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця  № кабінету
Никифорук Р.І.
хірург
10.00-13.51 10.00-13.51 10.00-13.51 10.00-13.51 10.00-13.51 3-й поверх
33 кабінет
Котурбаш Р. Й.
хірург
12.00-13.56 12.00-13.56 12.00-13.56 12.00-13.56 12.00-13.56 3-й поверх
33 кабінет

Доценко Ю.Р.
уролог-андролог

8.30-13.49 --- 8.30-13.49 8.30-13.49 8.30-13.49 3-й поверх
34 кабінет

 

           

 

ТРАВМАТОЛОГІЯ

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця  № кабінету
Воробець Є.М. 8.30-12.20 8.30-12.20 8.30-12.20 8.30-12.20 8.30-12.20 4-й поверх
41 кабінет

МЕДИЧНА ГЕНЕТИКА

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця № кабінету

Фединська О.В.
Експерт з медичної генетики

8.30-16.42 8.30-16.42 8.30-16.42 8.30-16.42 8.30-16.42 5-й поверх
53 кабінет
Ганущак А.О
дитячий гінеколог
8.30-15.36 8.30-15.36 8.30-15.36 8.30-15.36 8.30-15.36 5-й поверх
55 кабінет
Маслєннікова О.В.
генетик-педіатр 
8.30-15.36 8.30-15.36 8.30-15.36 8.30-15.36 8.30-15.36 4-й поверх
46 кабінет


СТОМАТОЛОГІЯ

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця  № кабінету
Майструк Н.Л.  8.30-15.36 8.30-15.36 8.30-15.36 8.30-15.36 8.30-15.36 4 поверх
44 кабінет

ІНШІ СПЕЦІАЛІСТИ

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця  № кабінету

Глущук Ю.С.

гінеколог

14.00-17.51 9.00-12.51 9.00-12.51 14.00-17.51 9.00-12.51 2 поверх
21 кабінет
 
Матіяш О. Ю.
нейрохірург
12.00-14.26 12.00-14.26 12.00-14.26 12.00-14.26 12.00-14.26

4 поверх

41 кабінет

 

В графіку можливі тимчасові зміни на випадок конференцій, відпусток, курсів підвищення кваліфікації. Інформацію уточняти у працівників реєстратури по телефону 53-21-84.

 

7-й поверх
71 кабінет