7 кроків, які допоможуть досягти мети

   Ключ до досягнення будь-якої мети - щоденне виконання хоча б однієї дії, яке наблизить вас до бажаного.
 
   Американська газета USA Today опублікувала результати одного цікавого дослідження. За рік до експерименту учасники поставили перед собою цілі на рік. В результаті лише 4% тих випробовуваних, що не записали свої цілі, змогли їх дотримуватися. А серед тих, хто зберігав новорічні обіцянки письмово відсоток тих, хто зміг їх виконати, склав 46%.
 
   Проведене дослідження показує, що однієї постановки цілей недостатньо. Необхідний конкретний план з їх досягнення. Скористайтеся спеціальною формулою, яка допоможе вам у розробці плану дій.
                         
 
  Формула семи кроків
 
Крок 1
 
  Визначте, чого ви хочете досягти в будь-якій сфері діяльності. Чітко сформулюйте своє бажання і детально запишіть його. Так ви поставите перед собою конкретну мету, яка завжди буде на виду.
 
Крок 2
 
  Встановіть кінцевий термін досягнення мети. Якщо це вимагає великої кількості часу, розбийте її на кілька частин. Для кожної проміжної мети також встановіть кінцевий термін.
 
Крок 3
 
   Складіть список всього, що потрібно зробити для досягнення цієї мети. Список можна поповнювати у міру необхідності.
 
Крок 4
 
   Сформуйте план з вашого списку необхідних дій. Розставте пріоритети і визначте, що потрібно зробити перш за все. Деякі дії ви зможете зробити тільки після завершення інших. Розставте їх у потрібній послідовності.
 
Крок 5
 
   Визначте перешкоди, які можуть завадити досягненню мети. Можливо, вам не вистачає певного досвіду або якоїсь інформації. Постарайтеся усунути чинники, які вас обмежують, і отримати необхідне.
 
Крок 6
 
   Після попередніх кроків негайно беріться до роботи. Довіртеся інтуїції і зробіть те, що наблизить вас до мети. Головне - почати рухатися в потрібному напрямку.
 
Крок 7
 
  Сформуйте звичку щоранку планувати свій день і щодня виконувати як мінімум одну дію, яка допоможе досягти мети. Ви побачите, що мета цілком досяжна. В результаті з кожним днем ​​вам буде легше рухатися вперед.
 
Джерело :  http://prozak.info/ZHittya/Stil/7-krokiv-yaki-dopomozhut-dosyagti-meti