Думки визначають здоров'я

   Наше тіло пов'язане з нашим розумом, точніше, тіло є відображенням нашого розуму. Якщо у вас болять зуби, вухо, або живіт, ваш розум відразу ж відгукується на цей біль. Він перестає думати правильно, він хвилюється, порушується і обурюється. Якщо розум здоровий, тіло буде здоровим. 

   За допомогою своїх думок ми можемо вселити і сформувати впевненість у собі, хорошу самооцінку, і практично будь-яку іншу характеристику, властиву сильній особистості. Зміна способу мислення може сприяти створенню і усуненню звичок, переконань і здібностей.

  Людина сіє думки і пожинає дії. Сіючи дії, вона пожинає звичку. Сіючи звичку, вона пожинає характер. Сіючи характер, вона пожинає долю. Людина створює власну долю за допомогою своїх думок і дій. Вона може змінити долю. Вона творець своєї власної долі. 

   Кожна думка, емоція або слово виробляє сильні коливання в кожній клітині організму і залишає там сильне враження. Думки любові відразу ж нейтралізують думки ненависті. Думки мужності служать потужним протиотрутою від думок страху. Думки чинять сильний вплив на ваше тіло. Печаль і радість, впевненість і скутість відразу ж відбиваються на вашому тілі.

   Часто кажуть, що особистість людини залежить від оточення. Але, насправді, це не відповідає дійсності. Факти свідчать про зворотнє. Багато з найвидатніших людей в світі народилися в злиднях і несприятливих умовах і  вони отримали найвищий статус у світі.

   Пам'ятайте, що у вашій слабкості закладена сила. Злидні мають свої переваги, вони вселяють смиренність, силу і витривалість, тоді як розкіш створює лінь, гордість, слабкість і всякого роду погані звички. Не нарікайте на погане середовище. Створіть свій власний внутрішній світ і навколишнє середовище. Людина, яка намагається розвиватися і рости у несприятливих навколишніх умовах, насправді дуже сильна людина.

 

Джерело:https://samorozvytok.info/content/dumky