Протипожежне тренування працівників КНП «Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні»

 З метою підвищення рівня готовності працівників лікарні до дій в надзвичайних ситуаціях, особливо при виникненні пожежі в медичному закладі, уміння проводити термінові евакуації пацієнтів та персоналу, 20 квітня 2021 року, згідно плану заходів з питань цивільного захисту та пожежної безпеки  під керівництвом генерального директора Тараса Мельника у відділенні ультразвукової та функціональної діагностики, було проведено протипожежне тренування на тему: «Порядок евакуації пацієнтів та дії працюючого персоналу лікарні при виникненні пожежі».

Під час навчання працівники лікарні відпрацювали питання:

1. Навчання персоналу умінню ідентифікувати небезпечну подію. Перевірка готовності персоналу до евакуації та проведення робіт з гасіння пожежі.

2. Підтримка на сучасному рівні професійної й психофізіологічної готовності персоналу, необхідної для здійснення дій з усунення порушень у роботі, пов’язаних з пожежею, а також з евакуації людей, запобігання розвитку пожежі, її локалізації та ліквідації

3. Відпрацювання у персоналу навичок і здатності самостійно, швидко і безпомилково орієнтуватися в ситуації при виникнення загрози пожежі або самої пожежі, визначити вирішальний напрям дій і вжиття заходів із запобіганням та ліквідації пожежі

4. Відпрацювання практичних навичок гасіння 

пожежі на початковому етапі із застосуванням первинних засобів пожежегасіння.

5. Проведення екстреної евакуації хворих, відв

ідувачів та персоналу лікарні при виникнення пожежі.

6. Організація взаємодії з пожежно-рятувальними підрозділами.

7. Практично-показове заняття ліквідації пожежі на території лікарні із застосуванням засобів пожежегасіння силами ланки пожежегасіння лікарні.

 

 

Фахівець з питань ЦЗ КНП «ІФОДКЛ ІФОР»  Касянчук П.П.